Hakkımızda

Ht Pvc 20 yıldır pvc kapı ve pencere, çelik kapı, panel kapı ve cam balkon sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketimiz ilk günkü heyecanı ve azmi ile hayatı kolaylaştıran, güvenli yeni yaşam alanları oluşturmak için sürekli çalışmaktadır.

Güçlü ar-ge ekibimiz her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren yapımız sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek doğru ürünleri üretmek ve aynı zamanda kaliteden ödün vermemek için çalışmaktadır.

Ht Pvc tüm ürünlerinde ve hizmetlerinde kullanıcı dostu olmayı benimsemiştir. Tüm ürünlerimizin imalat ve montaj aşamaları titizlikle sürdürülerek üretilmektedir. Ht Pvc kalite ve estetik anlayışından ödün vermeden tüm projeleri ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde dizayn edip üretmektedir.

Satış sonrası hizmet konusunu oldukça fazla önemsemektedir. Ürünlerinin kalitesinin yanı sıra servis hizmetinide sürdürülebilir bir şekilde yapan Ht Pvc tüm süreçlerde yanınızdadır.

Ht Pvc kullanıcı ihtiyaçlarını analiz ederek her zaman yenilikçi bakış açısı ile özgün tasarımları sayesinde benzersiz ürünler ve çözümler üretmektedir.

Çözüm sunduğumuz markalarımız şu şekildedir;
Pidosan, Rehau, AdoKapı, Pidometal